DEKORACJE ŚCIENNE


Puste ściany? My mamy receptę.
Dekoracja z folii samoprzylepnej!

/Czy naklejki wykonuje też Pan na zamówienie? Jeśli tak, to warto wspomnieć, że klient może stworzyć swoje logo, slogan czy ulubiony cytat w formie takiej dekoracji ściennej/

Naklejka ścienna to ciekawa alternatywa dla tapety oraz urokliwa, intrygująca ozdoba, która pomoże zbudować miłą atmosferę w pomieszczeniu. Stanowi ciekawy akcent wizualny, pełni rolę dekoracyjną oraz praktyczną. Można ją umieścić na kawałku pustej ściany czy zakryć nią nieestetyczne plamy w kuchni lub w pokoju dziecięcym, unikając tym samym konieczności ponownego malowania. Nasze naklejki ścienne wykonane są z winylu, materiału PCV, który jest odporny na niewielką wilgoć, ma dobrą przyczepność oraz jest łatwy w aplikacji.

Naklejka na ścianę, czyli estetyczna dekoracja każdego wnętrza

Każda naklejka składa się z 3 warstw: z papieru podkładowego, samoprzylepnej folii winylowej i transparentnej folii transportowej. Aplikacja jest prosta i zajmuje zaledwie chwilę. A usuwanie, szczególnie ze ścian pokrytych tynkiem gipsowanym, jest bezawaryjne oraz nieinwazyjne dla powierzchni ściany. Proponujemy szeroki wybór naklejek na ścianę do pokoju dziecinnego, do salonu czy sypialni oraz do kuchni. Wybierz 1 spośród 60 dostępnych kolorów oraz znajdź wzór, który ożywi domowe czy biurowe wnętrze.

Instrukcja klejenia znajduje się tutaj lub w pliku do pobrania: klej.docx


 

DOSTĘPNE KOLORY FOLII


DEKORACJE ŚCIENNE W tej kategorii nie ma produktów.