Towar zgodny z opisem. Bardzo szybka wysyłka. Plexi bardzo dobrze zabezpieczona na czas transportu. Polecam!!
Zamówienie, towar,dostawa - OK.
Wykonanie zamówienia bez zarzutu. Szybki czas realizacji.
Już trzeci raz zamawiałem formatki pleksy na gabloty. Formatki docięte idealnie pod wymiar, dobrze zabezpieczony towar. Polecam.
Sprawnie , szybko i solidnie. Polecamy Agencja Reklamowa Vizer
Tablica Powitalna
Idealna dekoracja na Twoje wesele i ślub.
Średnica koła 60cm.
Litery i koło wykonane z pleksi.
Tablica nie jest w zestawie ze sztalugą.
Tak, jednak zależy to od wybranego materiału. Dibond jest najlepszym rozwiązaniem do zastosowań zewnętrznych. Pleksi sprawdzi się głównie we wnętrzach lub w miejscach osłoniętych, natomiast PCV spienione polecane jest do krótkoterminowej ekspozycji na zewnątrz.
Najwyższą trwałość i odporność na warunki atmosferyczne zapewnia druk UV. Jest odporny na promieniowanie słoneczne, wilgoć i ścieranie.
Druk solventowy to ekonomiczne i sprawdzone rozwiązanie do standardowych realizacji. Druk UV oferuje lepsze nasycenie kolorów, większą trwałość i możliwość bezpośredniego druku na materiale.
Grafika lub napisy są precyzyjnie wycinane z folii samoprzylepnej i naklejane na powierzchnię tablicy. To idealne rozwiązanie do logotypów, napisów i prostych oznaczeń.
Tak, tablice wykonujemy na wymiar. Wystarczy wybrać odpowiednie parametry lub skontaktować się z nami w celu przygotowania indywidualnej wyceny.
Projekt graficzny nie jest standardowo wliczony w cenę, ale możemy przygotować go na zamówienie lub sprawdzić poprawność przesłanych plików.
Tablice można montować m.in. na dystansach, taśmie montażowej, kleju lub wkrętach – w zależności od materiału i miejsca montażu.
Najlepsze formaty to PDF, AI, EPS lub SVG. Pliki powinny być przygotowane w skali 1:1 i wysokiej jakości.