Kategorie blogów

Kategorie blogów

NADRUKI NA ODZIEŻY

W naszej ofercie mamy kilka różnych sposobów wykonywania oznakowania na tkaninach i odzieży.


Własne logo na mundurkach roboczych, logotypy sponsorów wydarzenia na koszulkach czy na torbach ekologicznych, a może grafika oraz slogan na czapce? Dzięki rozbudowanemu parkowi technologicznemu jesteśmy w stanie oznakować dowolnie wybraną tkaninę. Nadruki oraz naklejki na odzieży firmowej pomagają w budowaniu rozpoznawalności marki. Z kolei ubrania z grafikami reklamowymi to gadżety czy upominki dla klienta, które zostają z

nim przez lata - nawet wtedy, gdy służą jako zwykła koszulka do chodzenia po domu czy jako piżama, klient wciąż dostrzega logotyp.


Jakie metody druku na odzieży stosujemy?

W zależności od rodzaju oraz wielkości zamówienia w STUDIOGRAF korzystamy z trzech metod zadrukowywania odzieży:
  • haft maszynowy - pozwala na stworzenie trwałych oraz szczegółowych haftów nawet w niewielkiej wielkości. Ze względu na swój charakter haft uważany jest za elegancki sposób zdobienia, dlatego polecany jest firmom, którym zależy na profesjonalnym wizerunku. Przed realizacją zlecenia ustalamy z Tobą szczegóły, konsultujemy projekt i wykonujemy haft próbny.
  • sitodruk to wywodząca się z Japonii najstarsza metoda nadruku, która w niektórych kwestiach nadal jest niezastąpiona. Wymaga uprzedniego przygotowania ramy oraz wzoru nadruku, który powstaje poprzez przeciskanie farby przez sito na tkaninę, dlatego stosowany jest do realizacji większych zleceń. Sprawdzi się w przypadku zadrukowywania odzieży roboczej lub reklamowej.
  • Folie flock i flex - ta metoda polega na nakładaniu wyciętych z plotera grafik foliowych na tkaninę oraz na utrwalaniu ich z pomocą prasy zgrzewającej. Folia flock to materiał na bazie włókien celuozy, który stosowany jest do ozdabiania niewielkich ilości odzieży roboczej, sportowej oraz rekreacyjnej. Flex to wysokiej klasy folia poliuretanowa, którą wykorzystuje się do oznaczania materiałów poliestrowych, bawełnianych oraz mieszanych.