ROLL-UP

ROLL-UP

Kategorie blogów

Kategorie blogów

ROLL-UP

Przenośny system reklamowy. Rozstawisz go wszędzie.

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Powiedzenie tyle oklepane, co prawdziwe. Klienci oceniają markę nie tylko obiektywnie, rozważając jakość usług czy atrakcyjną ofertę cenową. Równie ważne są kwestie właściwej, estetycznej prezentacji firmy, produktu czy usługi oraz jej obecność w przestrzeni publicznej lub branżowej. Na eventach, imprezach plenerowych, konferencjach, festiwalach czy targach branżowych roll-up staje się niezbędny. Profesjonalnie nazywany jest przenośnym systemem reklamowym, co w praktyce oznacza rodzaj stojaka reklamowego do pionowych plansz graficznych, na których prezentowana jest firma czy usługa.

Roll-up jako jeden z kluczowych elementów reklamy POS

POS to wszelkie materiały, które wspierają sprzedaż. Nie wywołują natychmiastowej chęci zakupu, lecz budują świadomość. Gdy stoją na scenie konferencyjnej czy przy stoisku targowym, to utrwalane są na wielu zdjęciach, które rozprzestrzeniają się potem w Internecie. Standardowy roll-up jest jednostronny i ma formę prostokąta o wymiarach
200x85cm, 200x120cm lub 200x150cm. Pomożemy Ci się wyróżnić, gdy potrzebujesz bardziej nietypowych kaset, roll-upów de lux czy modeli dwustronnych. Wszystkie produkty z tej kategorii zabezpieczone są laminatem odpornym na promieniowanie UV, stoją na 2 nóżkach i mają 3-częściowy składany maszt. Po złożeniu zajmują mało miejsca i są wygodne w transporcie.

Filtry aktywne