Kategorie blogów

Kategorie blogów

OKLEJANIE WITRYN

Witryny lokalu to idealne miejsce do zagospodarowania estetyczną i bardzo widoczna formą reklamy

Jak powinna prezentować się firma w przestrzeni publicznej? Jak może się wyróżnić na tle innych lokalnych biznesów? Sposobem na zwrócenie na siebie uwagi jest oklejenie witryn. Taka ozdoba na elewacji lub w witrynie powinna intrygować, informować o firmie i oferować miłe doznanie estetyczne. Nie jest to proste zadanie, dlatego nasza agencja reklamowa pomaga stworzyć oryginalny projekt oraz aplikuje materiał na szybę. Zależnie od tego, jaki
efekt chcesz osiągnąć, proponujemy Ci oklejenie witryny jedną z poniżej opisanych folii.

  • Folia monomeryczna - samoprzylepna folia stosowana do płaskich powierzchni. Matowa lub błyszcząca.
  • Folia one way vision - przyklejana głównie na witryny i na szyby pojazdów. Dzięki dziurkowaniu o dużej gęstości folia nadaje efekt pół przepustowości, swoistego lustra weneckiego. Osoba patrząca na nią z zewnątrz zobaczy wysokiej jakości grafikę.
  • Folia adhezyjna - samoprzylepna folia, która dobrze przywiera do gładkich powierzchni, takich jak szyby. Z łatwością się ją usuwa, bo nie pozostawia żadnych śladów.
  • Folia mrożona (szroniona) - naklejona na szybę czy na okno stwarza wrażenie oszronionego szkła. Często stosowana jest wewnątrz budynku, dla optycznego wydzielenia przestrzeni.
  • Folia wylewana - stosowana głównie do elementów wystających, wytłoczeń, wypukłości i nieregularnych kształtów. Automatycznie dopasowuje się do powierzchni.

GALERIA