Kategorie blogów

Kategorie blogów

BALONY Z NADRUKIEM

Balony z nadrukiem.jpg

Impreza firmowa?

Tylko z naszymi balonami.

Inaczej się nie uda!

Lekkie, estetyczne i przysparzające mnóstwo radości dzieciom oraz dorosłym. Balony reklamowe z nadrukiem to forma promocji i gadżetu reklamowego, który przyciągnie uwagę potencjalnego klienta. Najczęściej wykorzystywane są jako forma ozdoby na eventach,

targach branżowych, imprezach firmowych, na oficjalnym otwarciu czy podczas rocznicy działalności. Kojarzą się z miłym spędzaniem czasu, beztroską oraz urodzinami, więc stanowią nienachlaną, subtelną reklamę, idealną zarówno dla małych firm, jak i średnich przedsiębiorstw czy globalnych korporacji.

Balony z logo. Projekt i druk w Krakowie

Nadruki wykonujemy metodą sitodruku na balonach lateksowych. Wymaga to stworzenia siatki oraz ramy sitodrukowej, dlatego taką formę reklamy dmuchanej polecamy szczególnie w przypadku większych zamówień. Decydując się na balony z nadrukiem kreujesz pozytywny wizerunek firmy. Możesz wybierać spośród 56 kolorów oraz 3 standardowych rozmiarów - 11’, 12’ oraz 14’. W zależności od Twoich potrzeb wykonamy druk jednostronny i jednobarwny lub dwustronny oraz wielokolorowy. Możesz zdecydować się na klasyczny kształt balonu lub dać się ponieść fantazji, umieszczając swoje logo czy slogan na dmuchanym sercu.