Balony z nadrukiem

Balony z nadrukiem.jpg

 

Impreza firmowa?

Tylko z naszymi balonami.

Inaczej się nie uda!

Lekkie, estetyczne i przysparzające mnóstwo radości dzieciom oraz dorosłym. Balony reklamowe z nadrukiem to forma promocji i gadżetu reklamowego, który przyciągnie uwagę potencjalnego klienta. Najczęściej wykorzystywane są jako forma ozdoby na eventach,

targach branżowych, imprezach firmowych, na oficjalnym otwarciu czy podczas rocznicy działalności. Kojarzą się z miłym spędzaniem czasu, beztroską oraz urodzinami, więc stanowią nienachlaną, subtelną reklamę, idealną zarówno dla małych firm, jak i średnich przedsiębiorstw czy globalnych korporacji.

Balony z logo. Projekt i druk w Krakowie

Nadruki wykonujemy metodą sitodruku na balonach lateksowych. Wymaga to stworzenia siatki oraz ramy sitodrukowej, dlatego taką formę reklamy dmuchanej polecamy szczególnie w przypadku większych zamówień. Decydując się na balony z nadrukiem kreujesz pozytywny wizerunek firmy. Możesz wybierać spośród 56 kolorów oraz 3 standardowych rozmiarów – 11’, 12’ oraz 14’. W zależności od Twoich potrzeb wykonamy druk jednostronny i jednobarwny lub dwustronny oraz wielokolorowy. Możesz zdecydować się na klasyczny kształt balonu lub dać się ponieść fantazji, umieszczając swoje logo czy slogan na dmuchanym sercu.

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz