Kategorie blogów

Kategorie blogów

STOJACZKI Z PLEKSI

Dzisiejsza walka o klienta nie zawsze polega na zaprezentowaniu najciekawszej oferty. Zaczyna się dużo wcześniej, bo na poziomie zwracania uwagi, wychodzenia z tłumu podobnych sobie marek, które reklamują się w ten sam sposób. Stojaczki z pleksi to jeden z produktów z kategorii POS (Point of sale), czyli wspierających sprzedaż. W prosty sposób pomagają wyeksponować ulotki, informację o promocji czy w przypadku lokali gastronomicznych, o daniach szefa kuchni lub zestawach dnia.

Stojaczki z pleksi, czyli tani oraz nowoczesny sposób prezentacji reklamy

Pleksi jest transparentne oraz lekkie, lecz wystarczająco stabilne, by zrobione z niego stojaczki dobrze służyły do ekspozycji ulotek, katalogów, filmówek, wizytówek czy innych form reklamy drukowanej. Ludzki umysł łatwiej zwraca uwagę na produkty, które stoją pionowo i znajdują się w zasięgu wzroku, bo nie musi się wysilać czy poszukiwać informacji. Dlatego firmy od lat stosują mniejsze lub większe produkty wystawiennicze. Stojaczki z
pleksi to tania oraz uniwersalna opcja. W STUDIOGRAF znajdziesz wizytowniki, stojaki w formacie A4, A5, A6 oraz 100x70mm.

Filtry aktywne