Kategorie blogów

Kategorie blogów

Opinie

Sprawnie , szybko i solidnie. Polecamy Agencja Reklamowa Vizer

Wszystko ok

Projekt, oklejenie szyb i montaż baneru na najwyższym poziomie.

Profesjonalnie wykonany kaseton i tablice reklamowe. Jestem zadowolony

Fototapeta jest piękna!

Dziękujemy za litery

Bardzo ładna naklejka w przyzwoitej cenie. Łatwy montaż.

Piękne naklejki wyglądają jak namalowane. Łatwe w naklejeniu. Dobry materiał.

Super. Polecam!

Plakaty i naklejki tworzą piękny zestaw w pokoju mojego synka.
Grafiki wydrukowane na fajnym papierze docięte do wymiaru.
Bardzo polecam!

Tapeta jest przepiękna!!!! Dziękujemy:)))

Dzień dobry,

Przesyłam zdjęcia tapety, jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi, jakość wykonania tapety bardzo dobra.

Pozdrawiam serdecznie

STOJACZKI Z PLEKSI

Dzisiejsza walka o klienta nie zawsze polega na zaprezentowaniu najciekawszej oferty. Zaczyna się dużo wcześniej, bo na poziomie zwracania uwagi, wychodzenia z tłumu podobnych sobie marek, które reklamują się w ten sam sposób. Stojaczki z pleksi to jeden z produktów z kategorii POS (Point of sale), czyli wspierających sprzedaż. W prosty sposób pomagają wyeksponować ulotki, informację o promocji czy w przypadku lokali gastronomicznych, o daniach szefa kuchni lub zestawach dnia.

Stojaczki z pleksi, czyli tani oraz nowoczesny sposób prezentacji reklamy

Pleksi jest transparentne oraz lekkie, lecz wystarczająco stabilne, by zrobione z niego stojaczki dobrze służyły do ekspozycji ulotek, katalogów, filmówek, wizytówek czy innych form reklamy drukowanej. Ludzki umysł łatwiej zwraca uwagę na produkty, które stoją pionowo i znajdują się w zasięgu wzroku, bo nie musi się wysilać czy poszukiwać informacji. Dlatego firmy od lat stosują mniejsze lub większe produkty wystawiennicze. Stojaczki z
pleksi to tania oraz uniwersalna opcja. W STUDIOGRAF znajdziesz wizytowniki, stojaki w formacie A4, A5, A6 oraz 100x70mm.

Filtry aktywne