Strona główna

Strona główna

Kategorie blogów

Kategorie blogów

Naklejka na ścianę dla Twojego dziecka

na: Komentarz: 0 Hit: 435

Jak ozdobić pokój dziecka, aby ładnie wyglądał, a jednocześnie był bezpiecznym oraz komfortowym kątem do zabawy, nauki i wypoczynku?

Jak ozdobić pokój dziecka, aby ładnie wyglądał, a jednocześnie był bezpiecznym oraz komfortowym kątem do zabawy, nauki i wypoczynku? Naklejka na ścianę doskonale sprawdzi się w tej roli. To niebanalna ozdoba, która jest odpowiednia zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Oto powody, dla których warto zdecydować się na naklejki.

Łatwy montaż i demontaż

Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to, jak proste w montażu są naklejki dla dzieci. Wystarczy pamiętać o kilku prostych zasadach, aby uzyskać świetne i trwałe efekty. Należy m.in. zadbać o to, aby powierzchnia, na którą trafi dekoracja, była równa (nie powinna być chropowata), czysta i sucha. Klejenie najlepiej zacząć od góry i stopniowo kierować się w dół. To znacząco zmniejsza ryzyko, że poszczególne elementy niespodziewanie złączą się ze sobą - ich rozklejanie może przyczynić się do zniszczenia ozdoby. Należy również uważać, aby pod naklejkę nie dostało się powietrze. Nie jest to bardzo trudne, ponieważ zamawiając produkty z asortymentu STUDIOGRAF, gratis otrzymujesz specjalną raklę do usuwania bąbelków.

Demontaż naklejek też nie stanowi problemu. To ważne, aby zdejmowanie tego typu ozdób było proste - po pewnym czasie dziecko może się nimi znudzić i poprosić o kolejną metamorfozę swojego pokoju. Najczęściej robi się to za pomocą suszarki. Wystarczy delikatnie podgrzać naklejkę ciepłym strumieniem.

Naklejka na ścianę — różne wzory i rozmiary

Jaką naklejkę na ścianę dla dzieci wybrać? Tu dużo zależy od preferencji pociech. Mamy w ofercie propozycje typowo dziewczęce i chłopięce, ale też uniwersalne. Obejmują różnorodne motywy, takie jak:

  • motyle i kwiaty,
  • jednorożce,
  • samoloty i samochody,
  • wróżki,
  • zwierzątka,
  • księżniczki i rycerze,
  • kosmos,
  • policja i straż.

Każda naklejka na ścianę do pokoju dziecka jest starannie wykonana i dopracowana pod kątem najmniejszych szczegółów. Co więcej, przy wszystkich wzorach dostępne są rozmiary do wyboru - to pozwala wyeliminować ryzyko, że ozdoba okaże się zbyt mała bądź nieco za duża.

Szybka zmiana z niepowtarzalnymi efektami

Z pomocą naklejki dla dzieci na ścianę można przeprowadzić metamorfozę wnętrza bez dużego wysiłku i tracenia cennego czasu. Jej montaż zajmuje chwilę, a efekty utrzymują się przez wiele miesięcy lub nawet lat. Często rodzice są pozytywnie zaskoczeni tym, jak dużo zmienia taka naklejka. Sprawia, że należący do pociechy pokój jest bardziej przytulny i elegancki.

Warto zauważyć, że naklejka na ścianę do dziecięcej sypialni może znaleźć się w dowolnym miejscu. Najczęściej jest przyklejana nad łóżkiem malucha, niemniej dobrze sprawdza się też np. nad biurkiem, pomiędzy szafkami czy w kąciku przeznaczonym do zabawy. Tak naprawdę nie ma niewłaściwego miejsca na taką dekorację - można więc wykazać się kreatywnością i pomysłowością, aby zaskoczyć swoje dziecko oraz sprawić mu radość.

Potrzebujesz fachowej porady dotyczącej naklejki na ścianę dla Twojej pociechy? Zachęcamy do kontaktu z firmą STUDIOGRAF. Pomożemy Ci w każdej kłopotliwej kwestii!

Uwagi

Zostaw swój komentarz